WEB – FOTO – GRAFIKA

tvorba a správa Vašeho webu od A do Z

O nás

Náš příběh

Naše firma vznikla roku 1998. Zpočátku jsme se věnovali především tvorbě a tisku grafiky. V současné době se zabýváme tvorbou WEBových stránek, E-shopů, grafikou a digitální fotografií. Naším mottem je "individuální přístup" ke každému klientovi a jeho "maximální spokojenost".

V současné době se zabýváme především tvorbou a správou webových stran, s možností jednoduchého přidávání textů, fotek, videí apod. přímo zadavatelem zakázky (vlastníkem webu). Jedná se o tzv. „redakční systém“, pomocí kterého dokáže spravovat svůj web každý, kdo má alespoň základní znalosti ovládání PC. Dále nabízíme vytvoření spolehlivého e-shopu nadesignovaného podle představ zákazníka. Naše firma dále nabízí pořízení a úpravu digitální fotografie (výstup formou fotografií, CD nebo DVD, obrázků umístěných na webu, atd.). Podle představ klienta také vytvoříme grafické návrhy všeho druhu (plakáty, reklamní letáky, diplomy, kalendáře, PF-ky, LOGO firmy, vizitky, prezentace, brožury, bannery apod.).

Férové jednání

Slušnost a férové jednání je základním kamenem našeho vztahu s klienty. Za každým projektem stojí opravdoví lidé…

Precizní provedení

Neotřelý originální design na který je radost se podívat a bezchybná funkčnost jsou prvořadým cílem veškerých našich projektů.

Péče o zákazníka

Chápeme, že ne všichni klienti jsou schopni spravovat svůj web. O funkční web s aktuálními informacemi je třeba se starat. Postaráme se za Vás…